Gayret Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri

Gayret Teknoloji ve Yazılım Hizmetleri

Hakkımızda

Teknoloji alanında hizmetler ve çözümler sunan ve 1996 yılında başlayan yolculuğumuz hem Trabzon hemde çevre illerden müşterilerimiz ile 25 yılı aşkın bir süredir devam etmektedir.

Türkiye’nin birçok ilinde de müşterilerimiz bulunmakta ve online ortamda veya yerinde hizmetlerde vermekteyiz.

Bilgisayar, bilgisayar çevre birimleri ve aksesuarlar, network ekipmanları, sunucu ve yedekleme çözümleri, güç kaynağı ve baskı ürünlerinden ağ kablolama, teknik servis hizmetleri, kurulum ve yerinde destek hizmetleri, eğitim ve danışmanlık faaliyetlerimizde hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

En çok üzerinde durduğumuz ve yoğun olarak çalıştığımız alan ise ön muhasebe, genel muhasebe, üretim, satış, tedarik ve pazarlama çözümlerinin genel olarak içinde yer aldığı ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) ürünlerinin satışı ve satış sonrası eğitim ve destek hizmetleridir.

ERP ile entegre çalışan tüm süreçlerin; elektronik ticaret, perakende ve toptan satış süreçleri, restoran, otel vs. gibi işletmelerin entegre çözümleri de yer almaktadır. Bütün bunların yanında en önemli olarak ise e-dönüşüm çözümleri üzerinde bölgede en çok talep gören bir firma olmanında haklı gururunu yaşamaktayız.

Elektronik dönüşüm çözümleri konusunda yeterli ve donanımlı olan ekibimiz firmaların ihtiyaçlarına en doğru çözümü sunabilmek için gerekli analizleri yaparak firmaların ölçeğine göre gerekli eğitimleri de vererek çözümleri entegre ederek müşterilerinin işlerini kolaylaştırmaktadır.

Görüşmeyi Başlat
Bilgi için burayı tıklayın
Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz ?